NEXT24
Strona główna   KABARETY | SERIALE | FILMY | MUZZIK | GRY ONLINE | LOTTO | POGODA | FORUM | WYSZUKIWARKA | ZAŁÓŻ KONTO
FORUM
Home > FAQ
FAQ (Frequently Asked Questions) to zbiór często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

next24 - co to?
Serwis next24.pl jest portalem o charakterze rozrywkowym. Znajdziesz tu m.in. znane i mniej znane kabarety, obejrzysz seriale oraz filmy, posłuchasz dobrej muzyki...
Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by serwis next24.pl był taki, jakiego sobie życzycie. W przeciwieństwie do konkurencji, my naprawdę słuchamy Waszych opinii, a wszelkie sugestie związane ze zmianami na stronie, są (i będą) zawsze brane pod uwagę.

Czy muszę zakładać konto, by móc oglądać seriale, filmy i kabarety?
Nie. Wszystkie materiały dostępne są dla wszystkich Użytkowników - zarówno zalogowanych (NEXTowiczów), jak dla dla niezalogowanych.
Różnica jest taka, że NEXTowicze mają zdecydowanie bardziej ułatwioną nawigację po serwisie. Poza tym NEXTowicze mogą korzystać z wielu innych funkcji i ułatwień (np. nie muszą przepisywać kodów zgłaszając niedziałający materiał).

Pochwały i ostrzeżenia - o co chodzi?
To jedna z wielu funkcji dostępna wyłącznie dla NEXTowiczów.
- Pochwałę otrzymuje NEXTowicz, który oprócz aktywności w portalu, wyłapuje nasze błędy i je wskaże. Ze swojej strony proponujemy, aby takie informacje podawać na Forum (jest tam odpowiedni temat).
Drobna uwaga: "Pochwały" nie dostanie NEXTowicz, który wyłapie błędy innych NEXTowiczów. Za kablowanie przewidziana jest inna "nagroda"...
- Ostrzeżenie otrzyma bez uprzedzenia NEXTowicz, który łamie określone w danym przypadku zasady (np. pisanie posta pod postem, pisanie nie na temat, itp...). "Nagrodę" taką można również otrzymać za napisanie posta, który nie ma związku z tematem, bądź temat posta nic nie mówi o jego treści, np.:
Zobacz to, Zajrzyj tutaj!, Pomocy, itp...
Trzy ostrzeżenia = ban.

Czy mogę zamieszczać linki do innych stron?
Tak, ale...
- nie tolerujemy linków do stron pornograficznych, nawołujących do jakiejkolwiek przemocy, czy też do stron naruszających w jakikolwiek sposób prawo polskie, czy europejskie - wszelkie takie próby zostaną zgłoszone do odpowiednich organów
- nie zamieszczamy linków do stron partii politycznych - NEXT24 jest stroną apolityczną!
Możesz umieścić linka na Forum (w temacie Ciekawe strony), jak i w stopce na Forum (opcja dostępna wyłącznie dla NEXTowiczów).
Ciekawe, warte uwagi strony, zostaną umieszczone w Katalogu Stron! (obecnie dział ten jest w przebudowie).

Mam pomysł na nowy dział / chcę kontynuować już istniejący
W przeciwieństwie do konkurencji, jesteśmy otwarci na nowe propozycje! Wszystkie pomysły, które sprzyjać będą rozwojowi strony z pewnością zostaną rozważone. Wystarczy w tym celu napisać bezpośrednio do admina lub zamieścić posta na Forum w dziale PUB.
Możesz tym samym zostać współadminem NEXT24! Będziesz również mieć uprawnienia do administrowania swojego działu!
Są działy (np. dowcipy, książki, wiersze,...), które z różnych przyczyn zostały tymczasowo zawieszone. Chcesz kontynuować prowadzenie takiego działu? Pisz śmiało: Kontakt lub też bezpośrednio do admina.

Dlaczego warto załoyć konto na next24.pl?
Choćby dlatego, by po ciężkim dniu (albo przed nim) rozerwać się trochę :)
Stale rozbudowujemy stronę o kolejne funkcje, działy... W niedalekiej przyszłości wystartuje dość spory dział (na chwilę obecną możemy zdradzić, że chodzi o grę na punkty...).

O co chodzi z tymi punktami?
Między innymi potrzebne będą one do uczestniczenia w różnego rodzaju grach, które sukcesywnie pojawiać się w serwisie. Tak więc im szybciej założysz konto, tym szybciej będziesz mógł zdobywać punkty :)

Za co otrzymam puntky?
No cóż... Nic za darmo :) W obecnej chwili (do czasu, aż pojawi się przynajmniej pierwsza gra) punkty możesz zdobywać na dwa sposoby:
- pisząc na Forum
- dodając materiały do serwisu (kabarety, muzykę, dowcipy, recenzje książek, wiersze...)

Ile punktów mogę zdobyć?
Tylko od Ciebie zależy, jaki będziesz mieć stan konta :)
Punktacja za dodawane materiały jest następująca:
- post na Forum: 1pkt
- skecz (kabaret): 4pkt
- teledysk: 2pkt
- dowcip: 1pkt (chwilowo nieaktualne)
- wiersz: 5pkt (chwilowo nieaktualne)
- książka (recenzja): 5pkt (chwilowo nieaktualne)
- błędy: 1pkt*
___
* jako błąd uznaje się zgłoszenie niedziałającego materiału (kabarety, teledyski). Punkty za błędy są ruchome, tzn. jeśli otrzymamy od Ciebie zgłoszenie błędu to otrzymujesz 1pkt. Gdy błąd zostanie "naprawiony" punkty za błędy są odejmowane, ale dodawane są wg punktacji za dodany materiał.


NEXT24
Filmy
Gry online
Kabarety
Muzzik
Poster
Seriale

O NAS
FAQ
Kontakt
Polityka prywatności
Warunki korzystania z serwisu
Zapraszamy do współpracy!
Statystyki | NEXTOWICZE
POLECAMY
HELLOS
eBilet
Katalog Rysunki
Katalog Skocz
LinkMe
Telemagazyn
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
Kab. Ani Mru Mru
Kab. Członek Polski
Kab. Hrabi
Kab. Klika
Kab. Łowcy. B
Kab. Młodych Panów

NEXT24


© 2004 - 2018 AZ-GROUP. Wszelkie prawa zastrzeżone.