FilmySeriale

Co zamiast Netflixa?

Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko Netflix, oto kilka innych opcji do rozważenia:

  • HBO Now. Jak sama nazwa wskazuje, jest to usługa strumieniowa, która oferuje treści HBO; to świetny sposób na oglądanie Gry o tron w czasie rzeczywistym. Plus, miesięczny koszt jest porównywalny z tym, co zapłacisz za Netflix lub Amazon Prime Video.

  • Amazon Prime Video. Jeśli masz już konto Amazon Prime (który pochodzi z bezpłatną dwudniową wysyłką na wiele przedmiotów), to ta usługa jest prawdopodobnie już częścią twojego życia! Ale jeśli nie, a zwłaszcza jeśli chcesz dostęp do filmów i programów z innych sieci, jak również, to może warto rozważyć dodanie do istniejącego planu członkostwa.

  • Now TV. Ten brytyjski serwis strumieniowy oferuje dostęp do głównych kanałów sieciowych, takich jak BBC One i ITV Two w bardzo przystępnej cenie – ale tylko jeśli mieszkasz w Europie lub Azji i Pacyfiku regionów, takich jak Australia lub Nowa Zelandia

HBO zamiast netflixa

HBO to kanał telewizyjny premium w Polsce, który można oglądać w sieci kablowej lub za pośrednictwem satelity. Oprócz tego, że jest to kanał filmowy, oferuje również wydarzenia sportowe i filmy dokumentalne. HBO oferuje użytkownikom wysokiej jakości treści, których nie można znaleźć w innych miejscach.

Od momentu powstania w 1972 roku do dziś, HBO stworzyło ponad 2000 programów i filmów, w tym seriale Game of Thrones i Westworld, a także film Sex & The City z Sarah Jessicą Parker z 1999 roku, który stał się jednym z najbardziej udanych filmów w tym czasie dzięki ciekawej fabule i świetnym kreacjom aktorskim wszystkich zaangażowanych aktorów (zwłaszcza Kim Cattrall).

Ciekawe filmy typu thriller

Poprzedni

Jaka platforma streamingowa najlepsza?

Następny
Jacek Dawiel
Cześć jestem Jacek. Na tym blogu dzielę się z wami informacjami dot. filmu, kina i kinematografii. Dołącz do naszej filmowej społecznośći.

Zobacz też: