CDA Premium
Filmy

Ile kosztuje korzystanie z CDA Premium?

CDA Premium to jeden z popularniejszych serwisów, na których można oglądać filmy i seriale. Kiedyś mogliśmy robić to całkowicie za darmo. Jednak od pewnego czasu na CDA funkcjonują opłaty i żeby korzystać w pełni z jego funkcjonalności, trzeba wykupić usługę CDA Premium. Z jakim kosztem się to wiąże? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

CDA Premium – jak przedstawia się cennik?

CDA Premium kosztuje 23,99 zł w pakiecie Start za 30-dniowy dostęp do filmów, seriali oraz bajek. Płacąc z góry za 180-dniowe korzystanie z usługi CDA w pakiecie Podstawowym zapłacimy 249,90 zł. Co ciekawe, porównując CDA Premium do cen Netflixa w pakiecie podstawowym zapłacimy za roczne korzystanie 348 zł, więc może to się wydawać bardzo ciekawa opcja.

CDA Premium – bezpłatny okres próbny

CDA swoim użytkownikom oferowało bezpłatny okres próbny przez pierwsze 14 dni. Przez ten czas można było sprawdzić, czy rzeczywiście CDA jest dla nas, czy też wolimy korzystać z darmowego pakietu podstawowego, czy też z Netflixa. Niestety teraz ta opcja została wyłączona, więc jeśli ktoś liczył na bezpłatny okres próbny, to niestety pewnie się rozczaruje.

CDA – co nam daje?

Subskrybenci usługi CDA mogą oglądać materiały wideo na trzech różnych urządzeniach i to w jednym czasie. Dla posiadaczy smartfonów z Androidem i Apple przygotowano dedykowaną aplikację, która pozwala na oglądanie materiałów bezpośrednio na urządzeniu, ale nie tylko.

Dodatkowo, można pobierać ulubione materiały na dysk, by oglądać je nawet w trybie offline. Jednak to nie wszystko, ponieważ dostępna jest także dedykowana aplikacja CDA na smart TV oraz na konsolę Xboxa.

Poza tym, zawsze też możemy oglądać filmy, czy seriale na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym. Większość materiałów dostępna jest w rozdzielczości 1080p, ale są również produkcje  niższych rozdzielczościach, w tym na przykład w 720p, czy 480p.

 

Praca na planie filmowym – ile można zarobić?

Poprzedni

Tureckie seriale – Top 5 najlepszych seriali tureckich

Następny

Zobacz też: